KKK - Korduma Kippuvad Küsimused

Sessiooni pikkus

Tähelepanu! Hetkel on süsteemis sessiooni pikkus 60 minutit. Juhanit koolitaja, projektijuhi ja halduri rollis kasutajal on vaja teada ja meeles pidada, et ühte lahtrisse kirjutamine ei anna serverile informatsiooni, et kasutaja on aktiivne. Serveri mõistes on tegemist mitte-aktiivse sirvikuga ning salvestamise (või näiteks osalejatele süsteemist kaua ja põhjalikult koostatud teavituskirja saatmise hetkel) süsteem logib kasutaja välja ning loodetud muudatused ei salvestu (või teavitust ei saadeta).

Kas koolitusele registreerumiseks on vajalik kasutajakonto loomine siinses keskkonnas?

Ei ole, koolitustele saab registreeruda ka ilma täienduskoolituste keskkonnas kasutajakontot omamata. Samas on kasutajakonto olemasolu õpetajale eeliseks, sisse loginuna näeb ta kõigi enda läbitud HITSA koolituste infot ja väljastatud tunnistusi.

Keskkonna korraline hooldus

Käesolev keskkond on hetkel pidevas arendamises. Uuenenud funktsionaalsuste kõrval töötavad keskkonnas mitmed päris eakad funktsioonid, mida arenduste lisamise järgselt peame tähelepanuga jälgima ja hooldama. Selleks on keskkond korrapäraselt - iga kuu kolmandal reedel - hooldustöödeks suletud.